Moją pasją jest położnictwo, macierzyństwo, psychologia, naturalne metody położnicze i... życie :)
Moja miłość do położnictwa urodziła się razem z moimi dziećmi- chociaż wtedy jeszcze tego nie wiedziałam. Pierwsze lata życia dwojga moich dzieci spędziłam z nimi, pracując w domu, dlatego tak bardzo bliska jest mi idea Rodzicielstwa Bliskości. Obecnie moje dzieci są w wieku nastoletnim, a ja nadal kocham być mamą :)
Od ponad 3 lat aktywnie wykonuję zawód położnej, od roku z tytułem magistra. W tym czasie miałam okazję pracować zarówno w szpitalach, jak i w szkole rodzenia- w każdym z tych miejsc zdobyłam ogromne doświadczenie zawodowe. Ze wszystkiego co dostaję, staram się brać 100% , a we wszystko co robię- daję od siebie 110%.
Dlatego teraz pragnę aby całe moje zaangażowanie, wiedzę, pasję i miłość oddać Wam.

Przede wszystkim jestem pasjonatką...

W 2018 roku ukończyłam studia położnicze 1 stopnia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł licencjata położnictwa oraz Prawo wykonywania zawodu położnej.

W 2020 roku ukończyłam studia położnicze 2 stopnia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł magistra położnictwa.

Aktualnie jestem w trakcie nauki na Specjalizacji z obszaru Pielęgniarstwa Ginekologiczno- Położniczego.

Posiadam kurs specjalistyczny z zakresu Resuscytacji Oddechowo- Krążeniowej Noworodka.

Posiadam także uprawnienia Instruktora Hipnorodzenia.

Od 2015 roku intensywnie uczestniczę w szkoleniach, kursach, webinarach oraz konferencjach z obszaru położnictwa, ginekologii, neonatologii, pedagogiki, psychologii oraz rozwoju osobistego - uwielbiam się uczyć i poszarzać swoją wiedzę :)

Swoją zawodową przygodę zaczęłam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Położnictwa.
Pracowałam na oddziale Położnictwa Septycznego (Izolacyjnego) oraz Położnictwa Aseptycznego (oddział poporodowy dla mam i noworodków)
Doświadczenie w pracy szpitalnej zdobyłam pracując także w Szpitalu w Redłowie (Szpitale Pomorskie), gdzie zapoznałam się z oddziałem Patologii Ciąży.
Miałam także przyjemność pracować w jednej z gdańskich Szkół Rodzenia, dzięki czemu nauczyłam się współpracy z pacjentkami w środowisku domowym.
Kolejnym zawodowym wyzwaniem jakie podjęłam była praca w największym szpitalnym punkcie pobrań krwi (UCK) oraz największym powszechnym punkcie szczepień.
Aktualnie ma także przyjemność pracy w zespole badawczym Badań Klinicznych oraz pełnię funkcję Koordynatora Badań Klinicznych UCK.
Instagram feed

nie.zwyczajna_mama